KONST / Litografier / Färglitografier 10302495
*
nr 1030 2495
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 4 st, Jan Lundquist (f. 1935), Stockholm, 290-upplaga, motivet: 42x56
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 april 2016
kl 20:34:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/4 13:33:53
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Jan Lundquist
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Läs mer om Jan Lundquist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier jan lundquist litografier stockholm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:57
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:56
*
Jan Lundquist
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Läs mer om Jan Lundquist
nr 1030 2495
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 4 st, Jan Lundquist (f. 1935), Stockholm, 290-upplaga, motivet: 42x56
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 april 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/4 13:33:53 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Jan Lundquist
Jan Lundquist, svensk mÃ¥lare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.Läs mer om Jan Lundquist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier jan lundquist litografier stockholm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:57 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:56